Look forward to the start of your career

Kandidaat-notarissen met visie werken bij Norton Rose LLP.

Je bent ondernemend. Je bent niet bang om over de grenzen heen te kijken. Je wilt graag eigen verantwoordelijkheden. Je wilt een goede opleiding.

 

Norton Rose LLP biedt je het internationale notariaat waarbij je in teamverband spraakmakende zaken en cliënten in de dagelijkse praktijk tegenkomt. Wij willen jou leren kennen.

 

Het Nederlandse kantoor van Norton Rose Group is gevestigd in de Rembrandt toren, de hoogste toren in Amsterdam. Wij hebben een indrukwekkende transactiepraktijk waarbij wij optreden voor grote en internationale ondernemingen. Onze “key clients” zijn ondermeer Nestlé, ING, HSBC en Carlsberg.

 

De focus van onze dienstverlening ligt op de door ons wereldwijd beoefende kerngebieden: energie, financiële instellingen, infrastructuur, transport en technologie. Norton Rose Group’s internationale netwerk biedt zowel aan onze cliënten als aan onze medewerkers een platform voor kennis en opleiding. Bij Norton Rose kijk je over de grenzen heen.

Wat heeft Norton Rose LLP jou te bieden?

Wij bieden kandidaat-notarissen een uitdaging in het internationale ondernemingsrecht.

Als kandidaat-notaris werk je vaak samen met de advocatuur in internationale transacties. De focus van het notariaat ligt bij het ondernemingsrecht. Je wordt regelmatig ingeschakeld voor het oprichten van rechtspersonen, het leveren, uitgeven of verpanden van aandelen, het wijziging van statuten en voor fusies tussen rechtspersonen. Daarnaast word je vaak betrokken bij de advisering van cliënten over de door hen gewenste structuur van hun onderneming. Je werkt vaak als onderdeel van een team samen met collega’s van onze buitenlandse vestigingen.

Als kandidaat-notaris start je tevens met de Beroepsopleiding voor het Notariaat. Na overleg kunnen er ook vakken van de Law Firm School worden gevolgd die van nut kunnen zijn. Er worden op internationaal niveau trainingen georganiseerd, waar met buitenlandse collega’s kennis en ervaringen worden uitgewisseld. Regelmatig worden externe sprekers op kantoor uitgenodigd om een lezing te geven over een actueel juridisch onderwerp.

Als studentstagiaire loop je gedurende maximaal twee maanden 5 dagen per week stage in de ondernemingsrechtpraktijk van ons notariaat. Uitgangspunt is zoveel mogelijk van onze dagelijkse praktijk en ons dagelijks kantoorleven te laten meemaken, inclusief trainingen, jurisprudentielunches, kantoorborrels, en dergelijke. De stagevergoeding is uitstekend.

Wie komen in aanmerking:

·            je bent in het laatste jaar van je studie Notarieel recht;

·            je hebt belangstelling voor de commerciële praktijk

 ·         je hebt een goede beheersing van de Engelse taal (in woord en geschrift);

·            je bent ondernemend, hebt ambitie en bezit een behoorlijke dosis creativiteit, humor en vasthoudendheid.

Herken je jezelf hierin? Neem dan contact met ons op, bel 020-4629320 of mail hr.amsterdam@nortonrose.com.

Meer informatie vind je op www.werkenbijnortonrose.nl.